Hoşgeldin Ziyaretçi    
Giriş Yap   veya   Kayıt Ol
Bu Site SSL Güvenlik Sertifikalıdır
Kullanıcı Adı Alt Yaş Üst Yaş Durumu Cinsiyet Fotoğraf İlçe
 

Kullanım Koşulları

 

Bu, sizinle www.istanbularkadas.org arasında yapılan yasal bir katılım anlaşması olup, www.istanbularkadas.org a katılmak ve kaydolmak suretiyle, kullanıcı bu Anlaşmanın bütün şartlarını kabul etmektedir.

1. www.istanbularkadas.org arkadaşlık servisi 18 yaş ve üstündeki kişiler için geçerlidir. Siteye üye olan herkes 18 yaş ve üstünde olduğunu aklı selim bir kişi olduğunu beyan eder.
2. www.istanbularkadas.org Üyeliği kişiye özel bir hesaptır. Üyelik bilgilerinin başka kişiye devredilmesi yasaktır. Bilgilerini başkaları ile paylaştığı takdirde doğacak sorumluluktan www.istanbularkadas.org sorumlu tutulamaz.
3. www.istanbularkadas.org daki tüm profil sayfaları internette herkesin görebileceği açık sayfalardır. Bu profil bilgilerinden dolayı doğacak tüm sorumluluk kullanıcıya aittir. Profilde özel bilgiler olan iletişim bilgileri paylaşımı umuma açık bir şekilde paylaşımı yasaktır.
4. www.istanbularkadas.org Üye profilindeki bulunan içerikten dolayı telif hakkı, ticari ve mülki hakların ihlalinden doğabilecek tüm sorumluluklar üyeye aittir.
5. Üyeler www.istanbularkadas.org üzerinden satış, pazarlama gibi iş konuları sürdüremez. www.istanbularkadas.org üzerinde varolmayan kişiler adına profil açılamaz kullanılamaz.
6. www.istanbularkadas.org üzerinde Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına aykırı düşecek paylaşımlar yapılamaz, grup toplanamaz.
7. www.istanbularkadas.org’daki Üyeler arası çıkacak ikili tartışma ve olaylardan sitede bulunan iki üye sorumludur. Gerek görüldüğü takdirde suçlu bulunan üye siteden atılabilir. Üye sanal ortamda çıkan mükaşa sonucu bu işlem için dava açma hakkına sahip olmadığını taahhüt eder.
8. www.istanbularkadas.org gerek gördüğü takdirde sitede bulunan her türlü veriyi izin almaksızın kayıtları silme ve değiştirme hakkına sahiptir.
9. Teknik sebeplerden doğabilecek erişim sorunlarınız için www.istanbularkadas.org sorumlu tutulamaz. Kullanıcı www.istanbularkadas.org sitesine ulaşamadığı için bir hak iddia edemeyeceğini kabul eder.
10. Kullanıcı, bu Sitenin işlemesine aralarında spamming, hacking, bilgisayar virüsü yükleme veya zaman bombaları ya t bu Şartların herhangi bir hükmünde açıkça yasaklanmış yollarında arasında bulunduğu herhangi bir şekilde veya herhangi bir yolla ve/veya aygıtla müdahale edemez veya etmeye kalkışamaz. Üyenin siteye zarar verdiği tespit edilirse www.istanbularkadas.org yasal yollara başvurma hakkına sahiptir.
11. istanbularkadas.org Gold üyeliği abonelik sistemi ile çalışır kredi kartı ile yapılan ödemelerde üyelik süresi sonunda üyelik otomatik olarak yenilenir. Üyeler üyelik tarihlerinin bitişinde Gold üyeliklerinin yenilenmesini istemezlerse bunu, “Yardım Talebi” Kısmından Aboneliğini sonlandırabilirler.
12. www.istanbularkadas.org üzerinde 2 adet üyelik türü mevcuttur. Normal üyelik ve Gold üyelik. Normal üyelik sınırlı ve kısıtlı kullanım hakkına sahiptir. Gold üyelik üyelerin kısıtlamaları kaldırılmış üyelik türüdür.
13. Üye ödemesini yaptığı haftanın veya kullandığı haftaların ücretini kullanımı bitmemiş bile olsa kullanmaya başladığı andan itibaren geri talep edemez. Aboneliğini iptal edildikten sonra sistem gold üyeyi otomatik olarak normal üyeye çevirir.
14. Abonelik bitirildikten sonra hesabınızda kalan hediye gold üyelik süresi mevcutsa o süre tamamlanana kadar gold üyeliğiniz devam eder.
15. Ücretlendirilen her üyelik için kanunlara uygun bir fatura kesilir. Sisteme yaptığınız tüm abonelik ödemeleri ile ilgili bilgileri Profilim->Profilimi Düzenle->Ödemelerim Sayfası bölümünden görüntülenebilir. İhtiyac duyulduğu takdirde üyenin sistemle Yardım bölümünden yöneticilerle iletişime geçilirse fatura kullanıcıya kullanıcı tarafından ödemeli bir şekilde kargo ile gönderilir.
16. Üyenin sitede mesajla veya sohbet esnasında kredi kartı bilgilerini ve kontür şifresi gibi maddi değeri olan bilgileri paylaşmaması önerilir. Paylaşılması durumunda tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.
17. Üye siteye girdiğinde siteden çıkış yapmakla yükümlüdür. Çıkış yapmadığı takdirde doğabilecek sorunlardan kullanıcı sorumludur.
18. Üyeler arasında hukuki sorunlar ve anlaşmazlıklar oluştuğunda www.istanbularkadas.org sitesinde ki yetki alanına giren bölümlere müdahele etme hakkına sahiptir. Yasalara, genel ahlaka ve sözleşme hükümlerine aykırılık gibi gerekçelerle kısmen veya tamamen silebilir. Bu konulardan dolayı www.istanbularkadas.org sitesinden şikayetçi olunamaz
19. www.istanbularkadas.org Pusat Bilişim Hizmetlerine aittir ve olası tüm yasal anlaşmazlıklarda Adana Mahkemeleri yetkilidir.
20. Bu sözleşme hükümlerine aykırı hareket edenlerin üyeliklerine son verilir. Sözleşmeyi ihlal sebebiyle üyeliği iptal edilenler hak iddia edemez.
21. www.istanbularkadas.org uygun görüldüğü takdirde site üyelerini reklam bannerlerinde izinli veya izinsiz kullanabilir. Kullanıcı bu durumda hiçbir hak iddia edemeyeceğini kabul eder.
22. Gold uyelik için ödenen ücretin kesinlikle geri iadesi talep edilemez.
23. www.istanbularkadas.org sitesine ait üyelerin kendi aralarında yapacakları konuşma ve eylemlerden doğabilecek olan maddi ve manevi tüm olumsuzluklardan www.istanbularkadas.org sitesi mesul değildir.
24. Üye siteye kayıt olurken verdiği email adresi ve telefon numarası aktif olmalıdır. Bu bilgilerin yanlışlığı veya erişim dışı olmasından dolayı doğabilecek sorunlardan dolayı www.istanbularkadas.org sorumlu tutulamaz.

İş bu 24 maddeden sayılı olup www.istanbularkadas.org sitesi sahipleri istediği zaman değişiklik yapma hakkını gizli tutar.